Pomagaj

about-me
  • Flp. 4, 6 - 7
    "Radujcie się zawsze w Panu, jeszcze raz powtarzam: radujcie się! Niech będzie znana wszystkim ludziom wasza wyrozumiała łagodność, Pan jest blisko! O nic się już zbytnio nie troskajcie, ale w każdej sprawie wasze prośby przedstawiajcie Bogu w modlitwie i błaganiu z dziękczynieniem! A pokój Boży, który przewyższa wszelki umysł, będzie strzegł waszych serc i myśli w Chrystusie Jezusie"

Modlitwa

Źródłem naszej siły i misyjnego zapału jest wiara. Rozwija się dzięki indywidualnej modlitwie i wsparciu całej rzeszy osób, które modlą się za nas. Łączymy sie w niej i czujemy jej wielką moc. Bez modlitwy – ani rusz.

Wsparcie finansowe

Utrzymanie i realizacja projektów misyjnych nie wymaga nakładu wielkich środków finansowych. Mimo wszystko – są one niezbędne. Pozwalają rozwijać misje i dodawać wielu młodym ludziom skrzydeł. Można opłacić komuś czesne za studia, można zapewnić wyprawkę szkolną w lutym, kiedy kończą sie letnie wakacje, można także zapewnić wyżywienie dla 30 – 40 młodych ludzi, którzy mieszkają w Salezjańskim Domu dla Dzieci i Młodzieży. Pomysłów na pomoc jest wiele, potrzeb – jeszcze więcej. Projekty wspiera się jednorazowo lub cyklicznie. Misja Rodzina to grupa osób, które zdecydowały się wspierać naszą misję regularnie, comiesięczne wpłaty owocują stałą pracą, widocznym rozwojem konkretnego dzieła, a darczyńcy otrzymują listy z relacjami z misji.

Raiffeisen Bank Polska S.A.
Numer konta: 02 1750 0012 0000 0000 2116 0229
Z dopiskiem: Ofiara na cele kultu religijnego PERU/MT
Odbiorca: God's Foundation
Adres: os. Na Wzgórzach 42/4 31-727 Kraków

Czyny dobra

Bardzo cenne są doświadczenia stałej współpracy ze Wspólnotami, Grupami Misyjnymi, szkolnymi klasami, Parafiami i dobrodziejami, którzy na własną rękę organizują zbiórki. Otrzymać materiały edukacyjne, dydaktyczne, szkolne to zawsze otrzymanie kawałka serca danej osoby. Wsparcie misji konkretnym dziełem pozwala nam na zawiązanie przyjaźni, wymiana listów otwiera młodym ludziom horyzonty, pozwala zajrzeć poza swój krąg kulturowy.

Akcja Różańcowa, która miała miejsce w 2012 roku była świetnym przykładem łańcucha modlitwy i wsparcia, jaki połączył mieszkańców Betlejem, Śląska i Peru.
Zajączek na misje i inne podobne inicjatywy - otwarły możliwości zbiórek materiałów edukacyjnych, gier, zabawek dydaktycznych, które zostały przesłane do peruwiańskiej młodzieży i dzieci.


Zdecyduj sam, jak możesz pomóc misjom.


Projekty, które możesz wesprzeć

about-me

Projekt 001
Zakup 30 szczoteczek do zębów

Koszt: 35 $ = 135 zł

about-me

Projekt 002
Zakup 30 szamponów i 30 mydeł

Koszt: 155 $ = 592 zł

about-me

Projekt 003
Zakup 30 ręczników kąpielowych

Koszt: 136 $ = 520 zł

about-me

Projekt 004
Zakup leków

Koszt: 200 $ = 764 zł

about-me

Projekt 005
Zakup materialow szkolnych (farby, kredki, papier, dlugopisy, klej, tasma klejaca etc.)

Koszt: 500 $ = 1910 zł

Administracja strony

Wszelkie uwagi techniczne i graficzne dotyczące strony prosimy kierować na adres mailowy: ala.cyganik@hotmail.com. W temacie wiadomości prosi się o wpisanie klauzuli [strona www:misjarodzina].